SKLEP INTERNETOWY

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Zapisz się a raz na miesiąc otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową najważniejsze informacje z portalu. Wybierz format wiadomości:

Jak uniknąć napadu rabunkowego na bank?

wt. 10/04/2012 - 02:37
Jak uniknąć napadu rabunkowego na bank?

W ostatnich latach zmienił się sposób obsługi klienta w banku. Otoczenie placówki jest coraz bardziej przyjazne i otwarte. Należy zatem zadbać odpowiednie środki techniczne, które zwiększą poziom zabezpieczenia, tym bardziej, że w ostatnich czasach dochodzi do coraz zuchwalszych napadów na banki.

Jak ochronić obiekt przez zagrożeniem, kradzieżą oraz co zrobić w przypadku napadu – odpowiedzi na te pytania udzielą specjaliści zgromadzeni na konferencji „Bezpieczeństwo instytucji finansowych”.

Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli banków, poczty oraz innych instytucji zajmujących się obrotem gotówkowym. Wydarzenia zaplanowane na 26 kwietnia współorganizują Komenda Wojewódzka Policji  i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Przewodnim celem Konferencji jest przedstawienie stanu bezpieczeństwa placówek bankowych, pocztowych i innych zajmujących się obrotem gotówkowym, wskazanie nieprawidłowości w zabezpieczeniu technicznym oraz prezentacja wybranych elementów systemu bezpieczeństwa. Ważną kwestią będą moduły dotyczące zdarzeń kryzysowych i odpowiedzialności za niewłaściwe przygotowanie personelu oraz aktualnie stosowane sposoby pozyskiwania /wycieku/ informacji i rozpoznawania możliwości dokonania napadu.

źródło: www.securex.pl