SKLEP INTERNETOWY

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Zapisz się a raz na miesiąc otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową najważniejsze informacje z portalu. Wybierz format wiadomości:

Kwiecień pod znakiem SECUREX

wt. 10/04/2012 - 11:08
fot. P. Piosik
fot. P. Piosik

Już po raz dziewiętnasty Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX stwarzają możliwość zapoznania się z ekspozycją służącą kompleksowej ochronie mienia i ludzi. Organizowana w cyklu dwuletnim wystawa gromadzi producentów, wykonawców, liderów i inne firmy tego dynamicznie rozwijającego się segmentu rynku, dając tym samym możliwość pełnego wglądu w najnowszą ofertę w zakresie bezpieczeństwa. Kolejna edycja targów już od 23 do 26 kwietniu 2012 roku.

Targi SECUREX to jedyne tak wielkie wydarzenie dla sektora w Polsce. Na przestrzeni 4 pawilonów zaprezentowana zostanie kompleksowa oferta z dziedziny systemów wykrywania i zwalczania przestępczości, mechanicznych i elektronicznych systemów zabezpieczeń, systemów wizyjnego nadzoru (CCTV) i ochrony mienia oraz ponad 150 nowości rynkowych!

W programie wydarzeń przewidziane są warsztaty i konferencji z udziałem specjalistów z rynku. Tradycyjnie już odbędą się Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych oraz finał konkursu Polski Mistrz Techniki Alarmowej. Produkty uznane za najbardziej postępowe w dziedzinie ochrony mienia zostaną uhonorowane po raz kolejny w konkursie Polski Mistrz Techniki Alarmowej.

Bardzo interesująca zapowiada debata na temat prawnej regulacji zasad wideonadzoru w Polsce pod tytułem „Prawo dla monitoringu wizyjnego?”. Ten niezwykle ważny i szeroko dyskutowany temat ma na celu jednoznaczne uregulowanie możliwości przetwarzania i ochrony wizerunku osób oraz określenie minimalnych standardów funkcjonalności systemów telewizji dozorowej. Organizatorem dyskusji, w której udział wezmą przedstawiciele Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i Rzecznika Praw Obywatelskich są Polska Izba Systemów Alarmowych i Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Szeroko dyskutowane będzie również zagadnienie dotyczące różnych aspektów bezpieczeństwa. O zarządzaniu bezpieczeństwem w praktyce będzie można posłuchać podczas II Konferencji Zarządzania Bezpieczeństwem Obiektów i Informacji przygotowanej przez Stowarzyszenie „POLALARM”. Stan bezpieczeństwa placówek bankowych, pocztowych i innych zajmujących się obrotem gotówkowym oraz obiektów muzealnych i zbiorów będzie szeroko omawiany podczas dwóch konferencji organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Dyskusja pt. „Bezpieczeństwo Klienta Banku” przyniesie odpowiedzi jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej oraz z kart bankowych. O organizacji bezpiecznej imprezy masowej będzie można posłuchać podczas konferencji przygotowanej przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki i MTP. Nowością w programie jest rozszerzenie tematyki o szkolenia poświęcone bezpieczeństwu IT organizowane przez Wielkopolski Klaster Teleinformatyczny. Wykłady realizowane będą w dwóch ścieżkach tematycznych. Pierwsza przeznaczona zostanie dla kadry kierowniczej, druga poświęcona w przeważającej części rozwiązaniom technicznym pozwalającym na podniesienie poziomu zabezpieczeń IT w organizacji, skierowana będzie do administratorów sieci oraz systemów.

O możliwościach biznesowych oraz sposobach finansowania w sektorze bezpieczeństwa europejskiego można będzie dowiedzieć się podczas forum SecureCHAINS. Spotkanie dostarczy wiedzy na temat dostępu MŚP do europejskich badań i rozwoju w dziedzinie bezpieczeństwa.

Czas to pieniądz – już dziś umów się na spotkanie z konkretnym wystawcą

Targi Securex 2012 to wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami oraz do rozmów handlowych. Aby pobyt na targach w Poznaniu był owocny, proponujemy zaplanować spotkania z konkretnymi wystawcami. Na stronie internetowej MTP24 uruchomiony został specjalny moduł, który pozwoli skontaktować się z wybraną firmą uczestniczącą w targach i umówić godziny spotkań. Pamiętajmy, że w biznesie czas to pieniądz, a wcześniejsze zaaranżowanie spotkania pozwoli na jego maksymalne wykorzystanie.

źródło: www.securex.pl