SKLEP INTERNETOWY

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Zapisz się a raz na miesiąc otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową najważniejsze informacje z portalu. Wybierz format wiadomości:

MS2: szafy na akta

wt. 24/04/2012 - 01:57
model Kamet MS2-1
model Kamet MS2-1

Solidny wyrób wyposażony w mechanizm ryglowy blokowany atestowanym zamkiem stanowi dobre zabezpieczenie przechowywanych rzeczy. Wzmocnione szafy aktowe Kamet MS2 to ciekawa propozycja dla biur, które chcą przechowywać swoje dokumenty w bezpiecznym miejscu. Przestawne półki co 14 mm umożliwiają wygodne zagospodarowanie wnętrza szafy. W zamontowanej dodatkowo skrytce możemy zabezpieczyć przed ogólnym dostępem np. ważne dokumenty i pieczątki.

Szafy produkowane są w dwóch modelach: MS2-1 i MS2-2. Każdy z nich zapewnia aż 900 litrów pojemności i wykoanany jest z blachy o grubości, odpowiednio, 1,5 oraz 1,0 mm. Dwupłaszczowe drzwi osadzone zostały na zawiasach wewnętrznych i wyposażone w trzypunktowy system ryglujący napędzany klamką. Ich konstrukcja zapewnia kąt otwarcia równy 110 stopni. Mechanizm ryglowy standardowo jest blokowany zamkiem kluczowym klasy A. Istnieje możliwość zamontowania zamka szyfrowego, szyfrowego elektronicznego lub kombinacji zamków.

Produkty wykonane zostały z wysokiej jakości blach , zastosowano solidny system ryglujący blokowany niezawodnym zamkiem. Wewnętrzne półki, których ustawienie można regulować według indywidualnych potrzeb co 14 mm, mogą przenieść do 50 kg każda. Szafy pokryto trwałym lakierem proszkowym łatwym do utrzymania w czystości.