SKLEP INTERNETOWY

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Zapisz się a raz na miesiąc otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową najważniejsze informacje z portalu. Wybierz format wiadomości:

Polski Koliber

wt. 27/03/2012 - 11:02
Konsmetal Koliber, model K20 Laptop
Konsmetal Koliber, model K20 Laptop
Nowoczesne, wysokiej jakości modele sejfów z rodziny Koliber przeznaczone zostały do przechowywaniabroni palnej, amunicji, laptopów, czeków, weksli, biżuterii oraz niewielkich urządzeń elektronicznych. Do zabezpieczenia komputerów przenośnych zalecane są modele „Laptop”.

Produkty z rodziny Koliber cechuje duża pojemność przy zoptymalizowanych do potrzeb domowych i biurowych wymiarach zewnętrznych. Sejfy Koliber w zależności od modelu przystosowane są do montażu w ścianach lub meblach, mogą być również wykorzystywane jako sejfy wolnostojące, po uprzednim przymocowaniu ich do podłoża.

Sejfy posiadają certyfikaty do przechowywania wartości zgodnie z normą europejską EN 14450 (klasa S1) oraz broni palnej i amunicji zgodnie z wymogami IMP - KT/101/IMP/2004(6).

Korpus wykonany z blachy o grubości 3 mm i podwyższonej odporności na sforsowanie. Wzmocniona płyta drzwi z dodatkową osłoną mechanizmu ryglowego i zamka oraz solidne rygle o średnicy 20 mm stanowią skuteczną ochronę. Specjalistyczne zabezpieczenie z manganu chroni przed przewierceniem rygli. Wewnętrzna i zewnętrzna blokada drzwi uniemożliwia otwarcie zaryglowanego sejfu po wycięciu zawiasów.

Do kotwienia przewidziane są dwa otwory w dnie i w ścianie tylnej. Kotwy nie są dołączone do wyrobu i nie stanowią elementu wyposażenia podstawowego, dlatego trzeba je dokupić jako wyposażenie dodatkowe. Sejfy K 62 Laptop oraz K 45 Laptop i KSN 45 Laptop wyposażone są w półkę z regulacją wysokości zawieszenia dostosowaną do potrzeb użytkownika. Maksymalne obciążenie półki  wynosi aż 50kg. W standardzie zamontowano atestowany zamek kluczowy klasy A z dwoma, dwupiórowymi kluczami. W modelu K 62 Laptop producent przewidział możliwość skorzystania z opcji zamontowania dodatkowego skarbczyka. Standardowe kolory to jasnoszary (RAL 7035) lub czarny (RAL 9005). Produkty objęte są dwuletnią gwarancją firmy Konsmetal.