SKLEP INTERNETOWY

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Zapisz się a raz na miesiąc otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową najważniejsze informacje z portalu. Wybierz format wiadomości:

Sejfy z Ameryki

śr. 28/03/2012 - 12:17
ogniotrwała i wodoszczelna kaseta SentrySafe H0100
ogniotrwała i wodoszczelna kaseta SentrySafe H0100

Atak wirusów, awaria sprzętu - to pierwsze wymieniane powody utraty danych zapisanych elektronicznie. Niewielu wymieni pożary i zalania choć skala zjawiska jest znaczna. W poprzednim roku w Polsce było ponad 17 tysięcy pożarów obiektów mieszkalnych, ponad 20 tysięcy razy straż pożarna interweniowała w obiektach użyteczności publicznej i zakładach produkcyjnych. Wynika z tego, że każdego dnia wybuchało ponad 100 pożarów - trudno oszacować straty, które w związku z tym zostały poniesione ale nie ulega wątpliwości, że były one znaczne. Szczególnie straty niefinansowe, związane z utratą danych cyfrowych, pamiątek lub dokumentów mogą okazać się naprawdę dotkliwe.

Trudno zapobiec takim zdarzeniom jak kradzieże czy pożary, jednak warto minimalizować ryzyko strat ponoszonych w ich wyniku. Tym bardziej, że nie wiążą się z instalacją wyszukanych i kosztownych zabezpieczeń, a po prostu zakupem sejfu lub kasetki odpornej na działanie ognia i wody.

Firma SentrySafe powstała w latach 30-tych w Nowym Jorku. Przez ponad 70 lat działalności, zdobyła doświadczenie, dzięki któremu wytwarza produkty wysokiej jakości. Ognioodporne sejfy i kasetki produkowane są w całości w Stanach Zjednoczonych. Produkty zwracają uwagę dzięki schludnemu i ponadprzeciętnemu designowi, idealnie pasują do nowoczesnych gabinetów w domu i biurze.

Dożywotnia gwarancja wymiany
Potwierdzeniem niezawodności sejfów i kasetek SentrySafe jest gwarancja, jakiej udziela producent. Wszystkie produkty SentrySafe objęte są dożywotnią gwarancją wymiany w przypadku pożaru. Koszty transportu w przypadku wymiany pokrywa producent. Sefy SentrySafe można przytwierdzić do podłoża za pomocą specjalnych śrub mocujących, dołączonych do każdego sejfu. Przytwierdzenie do podłoża nie powoduje utraty odporności ogniowej.

Więcej informacji na www.sentrysafe.pl.