SKLEP INTERNETOWY

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Zapisz się a raz na miesiąc otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową najważniejsze informacje z portalu. Wybierz format wiadomości:

Sięgnęli po złoto!

wt. 20/03/2012 - 12:04
Sięgnęli po złoto!

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Sąd Konkursowy stanowią wybitni specjaliści reprezentujący różne środowiska sektora zabezpieczeń. Przewodniczącym Sądu na targach SECUREX był prof. dr hab. inż. Bogdan Branowski z Politechniki Poznańskiej.

Wśród produktów nagrodzonych Złotym Medalem targów SECUREX 2012 znalazły się również wyroby dwóch czołowych polskich producentów mechanicznych zabezpieczeń mienia:

Multisejf kaskadowy INDYVIDUAL w klasie S2
Metalkas sp. z o.o., Bydgoszcz

Stworzony wyrób oferuje sprawdzoną technologię oraz bezpieczną i intuicyjną obsługę. Najważniejszym atutem - nie oferowanym dotychczas w Polsce - jest dostosowanie wyglądu Multisejfu Individual do wyglądu i standardów wzorniczych placówki bankowej. Adaptacja dotyczy także wyjątkowych opcji elektroniki. Rozszerzana na przestrzeni lat oferta z wyrobami serii Individual jest doceniana przez klientów pragnących zintegrować nowoczesne dysponencko-kasjerskie wyposażenie z otoczeniem firmowego designu.

Wrzutnia depozytowa ON-LINE w klasie III
Metalkas sp. z o.o., Bydgoszcz

Wrzutnia depozytowa On-line kl.III to urządzenie składające się z dwóch części: wrzutni dla klientów do bezpiecznego deponowania pakietów wartościowych oraz sejfu przechwytującego i przechowującego pakiety dla personelu. Nowoczesna komunikacja po TCP-IP przeznaczona jest w szczególności do identyfikacji i przejmowania kopert bezpiecznych lub innych pakietów na podstawie kodu kreskowego. Wrzutnie (zestawy wrzutowe) są wykorzystywane tam, gdzie klienci banku potrzebują często deponować większe wartości gotówkowe. Urządzenie pozwala na szybkie deponowanie pakietów całodobowo (np. w strefach banków 24H) bez potrzeby poświęcenia czasu na tradycyjne wpłaty u kasjerów. Wrzutnia umożliwia integrację z systemem księgowym.

Antywłamaniowy system samoblokujący
KONSMETAL Sp. z o.o., Warszawa

Antywłamaniowy System Samoblokujący jest INNOWACYJNYM na skalę międzynarodową rozwiązaniem, zapewniającym najnowocześniejszą i skuteczniejszą - niż dotychczasowe systemy - ochronę przed włamaniem do sejfu. Antywłamaniowy System Samoblokujący, wykorzystujący unikalny mechanizm blokowania rygli oraz ramę antywłamaniową, w praktyce eliminuje możliwość sforsowania sejfu przy użyciu tradycyjnych narzędzi takich, jak łom lub młot.

ZŁOTY MEDAL MTP – WYBÓR KONSUMENTA 
W trakcie trwania targów SECUREX, goście targowi będą szansę wybrać najlepszy produkt z tych nagrodzonych Złotym Medalem. Swoje głosy będzie można oddawać na stronie internetowej Złotego Medalu oraz za pośrednictwem supernowoczesnych ekranów dotykowych na specjalnej ekspozycji „Strefa Mistrzów”. Głosowanie trwa do 26 maja br. Ten produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, zostanie wyróżniony nagrodą ZŁOTY MEDAL MTP – WYBÓR KONSUMENTA, specjalnie zaprojektowaną na tę okazję statuetkę oraz kartę VIP dla jednej osoby w firmie. Karta honorowa upoważnia do darmowego wejścia na wszystkie imprezy organizowane przez lidera branży – Międzynarodowe Targi Poznańskie. 

źródło: www.securex.pl