SKLEP INTERNETOWY

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Zapisz się a raz na miesiąc otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową najważniejsze informacje z portalu. Wybierz format wiadomości:

Aktualności

fot. Galeria Sztuki w Legnicy

Ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy pokaże nowości biżuteryjne i zegarkowe na najbliższy sezon jesienno-zimowy podczas 14. edycji targów Złoto Srebro Czas, które odbędą się tradycyjnie w pierwszy weekend października w warszawskim Expo XXI.

Podsumowanie targów SECUREX 2012

pon. 30/04/2012 - 12:00

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX 2012 były przede wszystkim miejscem podejmowania ważnych zagadnień, biznesowych rozmów oraz wymiany doświadczeń. W tym roku patronat objęli: Minister Gospodarki, Minister Spraw Wewnętrznych, Prezes Związku Banków Polskich oraz Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu.

W ostatnich latach zmienił się sposób obsługi klienta w banku. Otoczenie placówki jest coraz bardziej przyjazne i otwarte. Należy zatem zadbać odpowiednie środki techniczne, które zwiększą poziom zabezpieczenia, tym bardziej, że w ostatnich czasach dochodzi do coraz zuchwalszych napadów na banki.

Kwiecień pod znakiem SECUREX

wt. 10/04/2012 - 11:08
fot. P. Piosik

Już po raz dziewiętnasty Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX stwarzają możliwość zapoznania się z ekspozycją służącą kompleksowej ochronie mienia i ludzi. Organizowana w cyklu dwuletnim wystawa gromadzi producentów, wykonawców, liderów i inne firmy tego dynamicznie rozwijającego się segmentu rynku, dając tym samym możliwość pełnego wglądu w najnowszą ofertę w zakresie bezpieczeństwa. Kolejna edycja targów już od 23 do 26 kwietniu 2012 roku.

Sięgnęli po złoto!

wt. 20/03/2012 - 12:04

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

SECUREX 2012

pon. 27/02/2012 - 02:13
Co dwa lata, dzięki Międzynarodowym Targom Zabezpieczeń SECUREX, Poznań zmienia się w międzynarodową arenę prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii w zakresie zabezpieczeń. SECUREX to jedyne tak wielkie wydarzenie dla sektora zabezpieczeń w Polsce. Od wielu lat MTP stanowią okazję do zaprezentowania swoich produktów oraz do zapoznania się z kierunkami i trendami rozwoju branży.