Sejf kasjerski z szufladą wrzutową Konsmetal SL67+/I

Dostępność: produkcja na zamówienie
Wysyłka: do 4 tygodni
Cena brutto: 4 275,48 zł 4275.48
Cena netto: 3 476,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Sejfy kasjerskie znajdują zastosowanie na stanowiskach kasowych i innych miejscach, gdzie występuje obrót i depozyt gotówki. Urządzenia te umożliwiają zabezpieczenie gotówki, z którą kasjerzy pracują przy obsłudze kas oraz wykorzystywanej w celach operacyjnych. Certyfikaty wydane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie do przechowywania wartości pod nadzorem zgodnie z normą PN-EN 1143-1 zapewniają ochronę przed włamaniem w klasie I.

Sejf kasjerski Konsmetal SL67+ wyposażony został w szufladę z wkładem na bilon i banknoty oraz otworem wrzutowym, umożliwiającym zabezpieczenie nadmiaru gotówki w części depozytowej produktu.

Zaleca się użycie w części depozytowej zamka z opóźnieniem czasowym otwarcia w celu zapewnienia skutecznej ochrony antynapadowej. Szuflada operacyjna sejfu kasjerskiego SL + jest wyposażona w kasetkę na banknoty i bilon z otworem wrzutowym, umożliwiającym deponowanie nadmiaru gotówki do części depozytowej. Funkcją szuflady operacyjnej jest wyłącznie przechowywanie gotówki operacyjnej. Komora depozytowa (część depozytowa) w sejfach kasjerskich SL+ wyposażona jest w stałą półkę. Szuflada operacyjna i drzwi główne do części depozytowej sejfu kasjerskiego SL + zamykane są niezależnie. Szuflada operacyjna może być wyposażona w zamek kluczowy lub zamek elektroniczny.

 • Sejf kasjerski o najlepszych parametrach bezpieczeństwa w swojej klasie.
 • Rozbudowany system ryglujący.
 • Produkt przystosowany do mocowania do podłoża.
 • Atestowane zamki: kluczowy, szyfrowy lub elektroniczny.
 • Możliwość zamiany zamka kluczowego na elektroniczny w szufladach operacyjnych.

Wyposażenie dodatkowe:

 • Kaseta na banknoty.
 • Atestowane zamki: kluczowy, szyfrowy lub elektroniczny.
 • Opóźnienie czasowe otwarcia zamka elektronicznego.
 • Wyprowadzenie instalacji alarmowej.
 • Czujniki alarmowe: wstrząsowe, położenia rygli i drzwi.
 • Plombowanie.
 • Kotwy mocujące do podłoża

Dane techniczne

Odporność na włamanie klasa I
Skrytka wewnętrzna Nie
Submit
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Waluty
do góry

Wymiary prodktu

Model Wymiary zewnętrzne Wymiary szuflady Pojemność Waga
SL 67+ 670 x 490 x 440 mm 90 x 330 x 195 mm 47 L 109 kg

Dostawa

Na terenie Polski oferujemy naszym Klientom dostawę zamówionego towaru za pośrednictwem polskiej firmy kurierskiej K-EX. Koszt dostawy jest wliczony w cenę produktu. W przypadku przesyłek do 30 kg produkty wysyłane są jako paczki. Przy zamówieniach o masie powyżej 30 kg przesyłka dostarczana jest na europalecie o maksymalnych wymiarach 80x120x200 cm.

 

 

UWAGA: powyższe warunki dotyczą dostawy na poziom "0" (bez wniesienia). Na jednej europalecie może znajdować się więcej niż jeden produkt pod warunkiem, że cały ładunek nie będzie przekraczać dopuszczalnych wymiarów i obciążenia jednej europalety.
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl