SKLEP INTERNETOWY

NEWSLETTER

Zapisz się a raz na miesiąc otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową najważniejsze informacje z portalu. Wybierz format wiadomości:

W celu utworzenia pełnoprawnego konta użytkownika portalu PolskieSejfy.pl należy wypełnienić poniższe pola formularza rejestracyjnego.

Wypełnienie pól oznaczonych czerwoną gwiazdką jest obowiązkowe przy rejestracji. Zaleca się jednak umieszczenie jak największej ilości informacji o sobie, tak by ułatwić weryfikację nowego użytkownika przez Administratora portalu oraz zwiększyć swoją wiarygodność w oczach pozostałych użytkowników.

Dane umieszczone w formularzu rejestracyjnym, po autoryzacji Twojego konta, widoczne będą w profilu użytkownika i dostępne tylko dla uwierzytelnionych użytkowników portalu PolskieSejfy.pl.

Dane konta
Wszystkie znaki interpunkcyjne za wyjątkiem kropek, łączników, znaków podkreśleń i spacji są niedozwolone.
Adres e-mail, koniecznie prawidłowy. Będą nań przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie w wypadku prośby o przesłanie nowego hasła lub do przesyłania informacji o nowościach czy innych komunikatów.
Dane firmowe
Kontakt techniczny